.

کاترپیلار
کاترپیلار

ژنراتور کاترپیلار

شرکت کاترپیلار آمریکا

کاترپیلار (به انگلیسی: Caterpillar) شرکت صنایع سنگین آمریکایی است که در زمینه طراحی و توسعه، مهندسی و ساخت موتورهای دیزلی و گازی، توربین‌های گاز، تجهیزات سنگین، ماشین‌آلات کشاورزی، لیفتراک‌ها، لوکوموتیوها، پمپ‌های هیدرولیک، گیربکس‌ها، اکسل‌ها، الکتروموتورها و کامیون‌ها فعالیت می‌کند و به‌عنوان بزرگ‌ترین سازنده ماشین‌آلات عمرانی و معدنی جهان شناخته می‌شود.

کاترپیلار یک شرکت آمریکایی  و بزرگترین تولید کننده ماشین آلات ساختمانی در جهان است. ریشه‌های این شرکت به ادغام شرکت تولیدی Holt و شرکت تراکتورسازی  C. L. Best    در سال 1925 بازمی‌گرداند که یک بنیان جدید به نام شرکت کاترپیلار تراکتور مستقر در کالیفرنیا ایجاد کردند . در سال 1986، شرکت خود را به عنوان یک شرکت با نام فعلی، Caterpillar Inc سازماندهی کرد. دفتر مرکزی آن در ایروینگ، تگزاس واقع شده است.

 شرکت کاترپیلار همچنین در زمینه های تولید البسه لباس کار و تلفن همراه هوشمند نیز کار می کند . ماشین آلات کاترپیلار و سایر محصولات با مارک شرکت با علامت تجاری "کاترپیلار زرد" و آرم "CAT" قابل تشخیص هستند.

بعلت استفاده وسیع ماشین آلات ساختمانی شرکت کاترپیلار ، عنوان این شرکت برای بسیاری کاملا شناخته شده است . مدلهای بسیار زیادی موتور ژنراتور ساخت این شرکت تولید و به بازار آمده است .

شرکت ثابت آمادگی خود را جهت تامین  تعدادی از این مدلها مطابق نیاز مصرف کننده اعلام می دارد .  

توان تولیدی ژنراتورهای کاترپیلار از چند کیلووات تاچندین مگاووات می باشد که در هر دو مدل با سوخت گاز و با سوخت گازوئیل موجود می باشند . 

مدل G3516H

G3516H

مدل g3412

g3412

مدل  C15

C15

جهت مشاوره و سرمایه گذاری در خصوص مولدهای گازی و گازوئیلی کاترپیلار با شرکت بازرگانی و توسعه انرژی ثابت تماس بگیرید . 

مشخصات

جنس
چوبی

مرجع خاص

محصولات مرتبط

محصولات برتر هفته