.

فهرست محصولات توسط برند JENBACHER

ین باخر JENBACHER برند تولید کننده ژنراتور و مولدهای گازی و گازونیلی 

INNIO Jenbacher ( ین باخر ) ژنراتورهای گازی و ماژول های تولید همزمان (CHP ) را در شهر ینباخ اتریش  طراحی و تولید می کند. این بخشی از  محصولات INNIO است و یکی از فناوری های موتور گازی آنها است. ین باخر از شرکت  Jenbacher Werke سابق که در سال 1959 تأسیس شد و موتورهای گازی و دیزلی و لوکوموتیو تولید می کرد ، پدید آمده است . این شرکت در سال 2003 توسط جنرال الکتریک خریداری شد. در نوامبر 2018 این شرکت به عنوان بخشی از خرید Advent International بخشی از INNIO شد و به INNIO Jenbacher GmbH & Co. OHG تغییر نام داد. 

Jenbacher J920 FleXtra جدیدترین محصول Jenbacher است، یک ژنراتور ین باخر  گازی V20 که تا 9.5 مگاوات (12915 اسب بخار) را ارائه می دهد. زمانی که به تولید برسد، کارآمدترین موتور گازی Jenbachers با راندمان الکتریکی 48.7% و بازده حرارتی ترکیبی حرارت و توان بیش از 90% خواهد بود.

J920 از زمان بندی سوپاپ سیکل میلر و توربوشارژ دو مرحله ای به همراه ساختار سه ماژول متشکل از خود موتور، ژنراتور الکتریکی و واحد توربوشارژ متشکل از هر دو توربوشارژر و کولرهای هوای شارژ به همراه لوله های ورودی و خروجی استفاده می کند. دریچه های بای پس مشابه بیشتر موتورهای دیزل دریایی فعلی، J920 دارای یک میل بادامک تقسیم‌بندی شده، همراه با ترکیب سرسیلندرهای مجزا، آستر سیلندر، پیستون و میله اتصال در یک «واحد نیرو» ماژولار به راحتی قابل جابجایی برای سهولت در تعمیر و نگهداری و تعمیرات اساسی است.

برای این مشکل متاسفیم

دوباره با کلمه مورد جستجوی خود جستجو فرمائید