.

فهرست محصولات توسط برند Wartsila

وارتسیلا شرکت سازنده ژتراتور و مولدهای گازسور و گازوئیلی 

Wärtsilä  ( وارتسیلا )  ،  با عنوان Wärtsilä Corporation، یک شرکت فنلاندی است که منابع انرژی و سایر تجهیزات را در بازارهای  تولید و انرژی ارائه می‌دهد. محصولات اصلی Wärtsilä شامل فناوری‌هایی برای بخش انرژی می باشد از جمله نیروگاه‌های گاز، چند سوختی، سوخت مایع و سوخت زیستی و سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی  و فناوری‌هایی برای بخش دریایی، مانند کشتی‌ها، یدک کش ها، قایق های تفریحی و کشتی های تجاری .  در پایان ژوئن 2018، این شرکت بیش از 19000 کارگر را استخدام کرد. 

وارتسیلا دو تجارت اصلی دارد. تجارت انرژی با تمرکز بر بازار انرژی و تجارت دریایی با تمرکز بر بازار دریایی. بخش تجارت دریایی عمدتاً در اروپا، چین و آسیای شرقی حضور دارد، در حالی که بازارهای کلیدی تجارت انرژی آن آسیای جنوبی و جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین می باشند . Wärtsilä در حدود 80 کشور حضور داردد اما در سطح جهانی فعالیت می کند.

این شرکت به دنبال خرید شرکت هایی مانند Transas، Greensmith، Guidance Marine و MSI و راه اندازی "مراکز شتاب دیجیتال" در هلسینکی، سنگاپور، اروپای مرکزی و آمریکای شمالی ، قصد خود را برای تبدیل از یک سازنده تجهیزات به یک شرکت هوشمند دریایی و انرژی نشان داده است. 

این شرکت  ارائه دهنده نیروگاه های تولید برق پراکنده و انعطاف پذیر است. مجموعه محصولات شامل تاسیساتی تا 600 مگاوات است که با هر نوع سوخت گازی یا مایع کار می کنند، مانند نفت کوره سنگین، گاز طبیعی، گاز طبیعی مایع (LNG)، انواع و کیفیت های مختلف روغن های کوره، و سوخت های تجدید پذیر مانند بیوگاز و سوخت زیستی. . علاوه بر قابلیت اطمینان تولید برق پایه سنتی، موتورها قابلیت راه اندازی و توقف سریع را دارند و راندمان خود را در بار جزئی حفظ می کنند، که آنها را برای تولید توان پیک، شبکه های هوشمند و سیستم های برق اضطراری مناسب می کند. آنها همچنین می توانند از چرخه ترکیبی و تولید همزمان برای تولید بخار یا آب گرم برای گرم کردن و سه تولید برای آب سرد استفاده کنند که می تواند برای تهویه مطبوع استفاده شود.

این شرکت فنلاندی همچنین محصولات و خدماتی را برای مدیریت پایداری شبکه، استفاده از شراره های گاز، کاربردهای پمپاژ (مانند پمپ و درایوهای فشرده سازی)، خدمات مالی و خدمات مدیریت پروژه برای پروژه های مربوط به تولید برق ارائه می دهد.

در ماه مه 2017، Wärtsilä قراردادی را برای خرید Greensmith Energy Management Systems امضا کرد.در مارس 2018، این شرکت اعلام کرد که بزرگترین نیروگاه هیبریدی خورشیدی جهان را در بورکینافاسو تحویل داده است.

Wärtsilä حدود 25 درصد از کل ظرفیت شبکه بنگلادش را تامین می‌کند، با تامین برق کل شرکت به بنگلادش به بیش از 4200 مگاوات افزایش می‌یابد که نیروگاه برق 105 مگاواتی که توسط Baraka Shikalbaha Power Ltd در بهار 2019 به طور کامل به بهره‌برداری می‌رسد.[10]

ردپای گسترده محصولات انرژی و سیستم های Wärtsilä شامل ایالات متحده، آلمان، بریتانیا، چین، روسیه، سنگاپور، بنگلادش، هند، اندونزی، میانمار، سنگال، جمهوری دومینیکن، استرالیا، عربستان سعودی، تانزانیا، مراکش، آرژانتین، سیرالئون، برزیل، فنلاند، موریس، رواندا، هندوراس، السالوادور، قزاقستان، مکزیک، اردن و عمان می باشد .

چند مدل از Wartsila :

20VG34SG

20vg34sg

مدل 50SG

50SG

جهت مشاوره و سرمایه گذاری در خصوص مولدهای گازی و گازوئیلی وارتسیلا  با شرکت بازرگانی و توسعه انرژی ثابت تماس بگیرید . 

برای این مشکل متاسفیم

دوباره با کلمه مورد جستجوی خود جستجو فرمائید