.

فهرست محصولات توسط برند DEUTZ

 شرکت دویتز توسط Nicolaus Otto، مخترع موتور احتراق داخلی چهار زمانه، و شریک او Eugen Langen در 31 مارس 1864، با نام N. A. Otto & Cie تأسیس شد، که بعداً پس از انتقال عملیات در سال 1869 از کلن به Gasmotoren-Fabrik Deutz تغییر نام یافت.

دفتر مرکزی Deutz در ناحیه پورز کلن است . موتورهای بزرگتر در محدوده دویتس در مانهایم، در یک کارخانه تولیدی که زمانی متعلق به Süddeutsche Bremsen-AG به نام MWM-Diesel بود، تولید شدند. دویتز همچنین دارای تأسیسات تولیدی در کشورهای دیگر از جمله اسپانیا و یک مرکز تولید سرمایه گذاری مشترک در چین است.

موتورهای Deutz در محدوده قدرت 5 تا 500 کیلو وات، با خنک کننده هوا، روغن یا آب و با امید به عمر 20000 تا 30000 ساعت کار TBO (زمان بین تعمیرات اساسی) در واحدهای بازسازی شده و کاملاً جدید موجود هستند.

قطعات و خدمات در سراسر جهان در دسترس هستند. شبکه ای از توزیع کنندگان در ایالات متحده و کانادا چند سال پیش تأسیس شد که قطعات و خدمات را در آمریکای شمالی ارائه می دهد.

ماشین‌های خنک‌کننده هوای دیوتز برای بسیاری از کاربردها مناسب هستند، زیرا نمی‌توانند در طول کارکرد عادی منجمد یا بجوشند.

Deutz همچنین موتورهای خنک کننده با روغن تولید می کند. اینها می توانند همان قدرت موتورهای دیگر را ارائه دهند، اما در بسته بندی کوچکتر، زیرا به فضای اضافی برای قرار دادن رادیاتور نیاز ندارند. اینها همچنین به مواد ضد یخ یا خنک کننده نیاز ندارند.

Deutz همچنین یک سری موتورهای اقتصادی خنک کننده مایع را می فروشد.

در سال 2007، بخش "Deutz Power Systems" به 3i فروخته شد و Deutz AG اکنون تنها بر تولید و فروش موتورهای فشرده با نام تجاری Deutz متمرکز شده است. آنها بر روی ساخت موتورها فقط برای مشتری تمرکز می کنند، بدون اینکه برای کل ماشین آلات تمام شده رقابت کنند.

برای این مشکل متاسفیم

دوباره با کلمه مورد جستجوی خود جستجو فرمائید