.

ژنراتور Baudouin

برای بیش از 100 سال، Baudouin موتورهای دیزلی و گازی و مولد یا ژنراتورهای برق با بالاترین کیفیت را برای کاربردهای دریایی و تولید برق با 18 تا 4125 کیلو ولت آمپر طراحی و تولید کرده است. این شرکت  از مشتریان خود در بیش از 130 کشور با مشخصات، راه اندازی، خدمات و قطعات یدکی اصلی پشتیبانی می کند.

شرکت فرانسوی Baudouin با بیش از  100 سال فعالیت خود ، موتورهای دیزلی و پایه گازسوز و مولد یا ژنراتور های برق را با بالاترین کیفیت برای کاربری های متعدد و دامنه توانی وسیع تولید می کند . 

موتورهاو ژنراتورهای Baudouin  برای انواع کاربری COP  ، PRP ، ESP طراحی شده اند و طراحی و تولید موتور برای مولدهای برق مراکز داده ( Data Center ) که با عنوان DSP مشخص می گردند ، تحولی بزرگ و پیوندی ارزشمند بین صنعت Power Generation  و IT ایجاد نموده است . 

baudouin2

موتورهای Baudouin  برای استفاده در شرایط سخت آب و هوایی ( سرما، گرما، ارتفاع ) مناسب می باشند و زمان تعمیرات اساسی 32000 ساعت در موتورهای بزرگ  به طرز چشمگیری نسبت به رقبا متمایز می باشد . 

تعدادی از محصولات این شرکت :

موتور مولدهای برق ( دیزل )  (KVA)   کاوآ  4125-18                  

موتور مولدهای برق دیتاسنتر ( دیزل )  (KVA)   کاوآ  3300-600

موتور مولدهای برق مخابراتی ( دیزل )  (KVA)   کاوآ  35-18

موتور مولدهای برق ( پایه گازسوز )  (KVA)   کاوآ  1750-63

موتور صنعتی - دور متغیر  ( دیزل ) (KW)   کیلووات   1492-30

شبکه نمایندگی Baudouin از مشتریان خود در بیش از 130 کشور پشتیبانی می کند و خدمات راه اندازی ، تامین قطعات یدکی اصلی ، دیاگ و تعمیرات، وارانتی و گارانتی را ارائه می دهد . baudouin1

مرجع خاص

محصولات مرتبط

محصولات برتر هفته