.

DEUTZ
DEUTZ

ژنراتور دویتز DEUTZ

موتور ژنراتور دویتز  آلمان

 شرکت دویتز توسط Nicolaus Otto، مخترع موتور احتراق داخلی چهار زمانه، و شریک او Eugen Langen در 31 مارس 1864، با نام N. A. Otto & Cie تأسیس شد، که بعداً پس از انتقال عملیات در سال 1869 از کلن به Gasmotoren-Fabrik Deutz تغییر نام یافت.

دفتر مرکزی Deutz در ناحیه پورز کلن است . موتورهای بزرگتر در محدوده دویتس در مانهایم، در یک کارخانه تولیدی که زمانی متعلق به Süddeutsche Bremsen-AG به نام MWM-Diesel بود، تولید شدند. دویتز همچنین دارای تأسیسات تولیدی در کشورهای دیگر از جمله اسپانیا و یک مرکز تولید سرمایه گذاری مشترک در چین است.

موتورهای Deutz در محدوده قدرت 5 تا 500 کیلو وات، با خنک کننده هوا، روغن یا آب و با امید به عمر 20000 تا 30000 ساعت کار TBO (زمان بین تعمیرات اساسی) در واحدهای بازسازی شده و کاملاً جدید موجود هستند.

قطعات و خدمات در سراسر جهان در دسترس هستند. شبکه ای از توزیع کنندگان در ایالات متحده و کانادا چند سال پیش تأسیس شد که قطعات و خدمات را در آمریکای شمالی ارائه می دهد.

ماشین‌های خنک‌کننده هوای دیوتز برای بسیاری از کاربردها مناسب هستند، زیرا نمی‌توانند در طول کارکرد عادی منجمد یا بجوشند.

Deutz همچنین موتورهای خنک کننده با روغن تولید می کند. اینها می توانند همان قدرت موتورهای دیگر را ارائه دهند، اما در بسته بندی کوچکتر، زیرا به فضای اضافی برای قرار دادن رادیاتور نیاز ندارند. اینها همچنین به مواد ضد یخ یا خنک کننده نیاز ندارند.

Deutz همچنین یک سری موتورهای اقتصادی خنک کننده مایع را می فروشد.

در سال 2007، بخش "Deutz Power Systems" به 3i فروخته شد و Deutz AG اکنون تنها بر تولید و فروش موتورهای فشرده با نام تجاری Deutz متمرکز شده است. آنها بر روی ساخت موتورها فقط برای مشتری تمرکز می کنند، بدون اینکه برای کل ماشین آلات تمام شده رقابت کنند.

در 1 اکتبر 2008، بخش سابق سیستم‌های قدرت Deutz یک نام جدید و قدیمی MWM (Motoren Werke Mannheim AG) دریافت کرد. کارل بنز این شرکت را در سال 1871 تأسیس کرد. پس از جدا کردن تجارت موتور از بنز AG، به Motoren-Werke Mannheim AG تبدیل شد. Klöckner-Humboldt-Deutz AG در سال 1985 مدیریت را بر عهده گرفت و بعداً به Deutz AG تبدیل شد. پس از چرخش سیستم‌های قدرت Deutz، این شرکت یک دایره کامل به MWM بازگشته است.

در سال 2012، SAME Deutz-Fahr 22 میلیون سهم، که اکثریت دارایی خود در Deutz AG را به ولوو فروخت، آن را با کمی بیش از 25 درصد به بزرگترین سهامدار تبدیل کرد. SAME Deutz-Fahr 8.4% سهام در شرکت را حفظ کرد.

در سال 2017، Deutz Torqeedo GmbH، متخصص درایوهای الکتریکی و هیبریدی یکپارچه برای قایق ها را خریداری کرد. ولوو تمام سهام مالکیت خود را در Deutz در همان سال فروخت.

چند مدل از DEUTZ

F2L912

F2L912

مدل F3L912

F3L912

مدل bf6m1015c

bf6m1015c

جهت مشاوره و سرمایه گذاری در خصوص مولدهای گازی و گازوئیلی دویتز با شرکت بازرگانی و توسعه انرژی ثابت تماس بگیرید . 

مرجع خاص

محصولات مرتبط

محصولات برتر هفته